DOWIEDZ SIĘ NA TEMAT PRZYCZYN I KONSEKWENCJI SPOŻYWANIA ALKOHOLU PRZEZ OSOBY NIELETNIE.

Obserwuj życie trojga nastolatków i odkrywaj podejmowane przez nich decyzje.

 

OGLĄDAJ, WCHODŹ W INTERAKCJE, UCZ SIĘ

Smashed Online to interaktywne rozwiązanie, które ma pomóc młodym ludziom w podejmowaniu odpowiedzialnych decyzji w kwestii spożywania alkoholu. Uczniowie mogą wchodzić w interakcje z postaciami, pomagać im w podejmowaniu decyzji i myśleć o tym, co zrobiliby inaczej. Kurs jest zgodny z programem nauczania.

JAK TO DZIAŁA?

Cała zabawa edukacyjna potrwa około 60-90 minut. Uczniowie będą mogli obejrzeć interaktywny film połączony z działaniami mającymi na celu zwiększenie wiedzy i świadomości społecznej oraz poprawę umiejętności podejmowania decyzji w kontekście spożywania alkoholu przez osoby nieletnie. Uczniowie mogą uczyć się samodzielnie a nauczyciele mogą pobrać pakiet nauczyciela dla potrzeb sesji grupowej.

 

W JAKI SPOSÓB UCZNIOWIE UZYSKUJĄ DO NIEGO DOSTĘP?

Dostęp jest bezpłatny. Wystarczy udostępnić link do Smashed Online swoim uczniom, którzy mogą zarejestrować się indywidualnie. Dane osobowe i kontaktowe nie są wymagane. Uczniowie mogą zapisać swoje postępy, by potem rozpocząć w odpowiednim momencie. Smashed Online zawiera wiele treści wideo, więc poproś swoją klasę, aby połączyła się z Internetem, jeśli to możliwe.

 

POBIERZ PRZEWODNIK

Jeżeli planujesz sesje grupowe, możesz pobrać nasz pakiet nauczycielski tutaj.